BDA Consulting kutsub tootmis- ja tööstusettevõtteid Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) programmi DIGITALISEERIMISE MEISTRIKLASSI, kus koolitajate ja mentorite toel ettevõtte tootmis- või äriprotsesse optimeerides oma konkurentsivõimet tõsta.

Veebruaris 2022 juba kolmandat ja sellisel kujul viimast hooaega alustav meistriklass võimaldab kogenud praktikute ja ekspertidest mentorite toel tuvastada teie ettevõttes protsessid, mille digitaliseerimine aitab enim kaasa ettevõtte konkurentsivõime tõstmisele, kulude vähendamisele ja toetab kiire kasvuga toimetulekut. Programmi käigus koostate tegevuskava oma projekti ja eesmärkide elluviimiseks, valite välja sobivaima lahenduse ning teete esimesed sammud selle juurutamiseks (nt: müügipakkumise koostamisele kuluva aja vähendamine 2 nädalalt 1h-ni; reaalajas info liikumine süsteemides – ERP, CRM, RMP jne).

Digitaliseerimise meistriklassi 3-kuulises programmis ootab teie 2-3 liikmelist meeskonda:

– 6 praktilist töötuba + veebiseminarid + ettevõtte külastus (sh avapäev, lõpuüritus ja inspiratsiooniesinejad): digitaliseerimise trendid; organisatsiooni äriarhitektuur ja protsesside modelleerimine; ettevõtte IT-arhitektuuri ülesehitus ja visandamine; informatsiooni liikumine ja infoturbe juhtimine; tootmine ja robotiseerimine; tootmisprotsesside tõhustamine; andmemaatriks ja tänapäeva tehnoloogiad; ärinõuete kirjeldamine; digitaliseerimislahenduse valik ja projekti juhtimine; muudatuste juhtimine, eesmärkide ja võtmemõõdikute seadmine; tasuvusanalüüsi põhimõtted ja läbiviimine.

– Digitaliseerimise ja tootmisvaldkonna praktikud ja tippkoolitajad Aleksandr Miina (Lean Digital), Juhan Pukk (Flowit), Roger Allas (Lean Digital) ja Lauri Antalainen (Digiwise)

– 30h nõustamist personaalse mentoriga (tutvu koolitajate ja mentoritega SIIN) 

– 10 000€ auhinnafond silmapaistvamate osalejate tunnustamiseks ja projekti elluviimiseks

Digitaliseerimise meistriklassis osalenute seas on tänaseks toimunud hooaegade lõikes kokku juba 37 suuremat ja väiksemat Eesti tootmisettevõtet, kes on programmi käigus professionaalse erialase toega oma ettevõtte protsesse parendanud. Nende hulgas näiteks Balsnack, Thermory, Nurme Looduskosmeetika, Plastone, Comodule, Orkla Eesti, Salvest, Saaremaa Lihatööstus, Lipuvabrik ja teised.

Et hinnata, millist kasu digitaliseerimine teie ettevõttele võiks tuua, soovitame tutvuda alltoodud materjalidega, mis räägivad meistriklassist ja seal käsitletavatest teemadest:

– Veebiseminar ’’Meistriklassi koolitajad räägivad digitaliseerimise väljakutsetest’’
– Video ’’Eksperdid tutvustavad Digitaliseerimise meistriklassi’’
– Video ’’Indrek Kink (Estanc) – miks on oluline õppida teiste vigadest ning tuua sisse vaadet väljastpoolt’’
– Äripäeva raadio ’’Kaustiku ja tabeliga äri arendamine viib kasvu asemel minevikku’’

Osalemistasu ettevõtte kohta on vaid 500 eurot (+km). Meistriklassi kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist Ettevõtlusteadlikkuse arendamise meetmest ning see arvestatakse ettevõtte VTAst.

Lisainfo ja registreerimine EASi veebis: https://bit.ly/Digimeistriklass_EAS

See on hea võimalus nii headel tingimustel oma ettevõtte protsesside arendamiseks kaasates kogenud praktikute, valdkonna tippkoolitajate ja ekspertidest mentorite teadmisi enda äriliste eesmärkide saavutamiseks.
Kui pakub huvi, pane avaldus teele! Programmi võtame vastu 20 ettevõtet kahte paralleelsesse gruppi.

KANDIDEERIMISEKS tuleb hiljemalt 11.01.2022 täita avaldus: https://bit.ly/kandideeriDigiMK

Ootame teid kandideerima! Kui tekkis täiendavaid küsimusi, siis kirjutage meile digi@bda.ee ja vastame esimesel võimalusel.

Lisainformatsioon: Marikai Karilaid
Digitaliseerimise meistriklassi projektijuht
BDA Consulting OÜ
digi@bda.ee 
tel. 56 46 1333