Üldharidus- ja kutsekoolid

 

Jõgeva vald

Jõgeva PõhikoolRohu 10, Jõgeva, 48307Kuuno Lillekool@jpk.edu.ee
Kuremaa Lasteaed-AlgkoolPargi 2, Kuremaa, 48445Nelli Seppkool@kuremaa.edu.ee
Laiuse Jaan Poska PõhikoolLaiuse, 48443Siiri Rahnkool@laiusepk.edu.ee
Siimusti Lasteaed-AlgkoolKaave tee 10, Siimusti, 48444Kalle Kolbergkool@siimustilak.edu.ee
Vaimastvere KoolVaimastvere, 48446Väino Linginfo@vaimastverekool.ee
Oskar Lutsu Palamuse GümnaasiumKooli 2, Palamuse, 49226Siiri Sõmerkool@palamuse.edu.ee
C. R. Jakobsoni nim Torma PõhikoolKooli tee 23, Torma, 48502Heiki Sildniktormapk@tormapk.edu.ee
Sadala KoolKooli 8, Sadala, 48501Taavi Duvinsadalapk@sadalapk.edu.ee
Jõgevamaa GümnaasiumAia 34, Jõgeva,  48307Priit Põdrakool@gymnaasium.ee

 

Mustvee vald

Mustvee KoolTartu 11,  Mustvee linn,  49604 Marianne Kivimurd-Tarelkinasekretar@mustvee.edu.ee
Avinurme GümnaasiumVõidu 16, Avinurme alevik, Mustvee vald, 42101Urve Toominggymnaasium@avinurme.edu.ee
Lohusuu KoolAvinurme tee 73, Lohusuu alevik,  42001 lohusuuk@gmail.com
Voore PõhikoolKoolimaja, Voore küla,  49324Külli Ojakool@voorepk.edu.ee
Peipsi GümnaasiumNarva tn 24, Mustvee linn, Mustvee vald, 49604Marianne Kivimurd-Tarelkinagymnaasium@mustvee.edu.ee

 

Põltsamaa vald

Põltsamaa ÜhisgümnaasiumVeski tn 5, Põltsamaa linn 48106Aimar Arulainfo@poltsamaa.edu.ee
Adavere õppekohtAdavere, 48001 Jõgevamaa  
Lustivere õppekohtLustivere, 48032 Jõgevamaa  
Aidu õppekohtKooli tee 7, Vägari küla, 48222 Jõgevamaa  
Puurmani MõisakoolTartu mnt 1, Puurmani alevik, 49014 JõgevamaaHelina Amurkool@puurmani.edu.ee

 

Riigiomandis üldhariduskoolid tõhustatud ja erituge vajavatele õpilastele

Kiigemetsa KoolJõgeva vald, Siimusti 48402Urmas Pajukiigemetsakool@kiigemetsakool.ee

 

Kutsekoolid

Luua MetsanduskoolLuua, 49203Haana Zuba-Reinsaluinfo@luua.ee

 

Täiskasvanuharidus (mittestatsionaarne õpe)

Jõgevamaa GümnaasiumAia 34, Jõgeva,  48307Priit Põdrakool@gymnaasium.ee

 

uuendatud 11.11.2022