Kasulikku turismiettevõtjale – lingid ja viited

Oleme koondanud siia olulisemad lingid ja viited turismi seadusandlusele ning koostööpartneritele ja -võrgustikele, mis peaksid aitama turismiettevõtjal kiirelt leida olulist infot.

Koolitused

29.04.2021 toimub veebiseminar “JÕGEVA MAAKONNA PÕLINE PÄRAND”


Põlised looduslikud pühapaigad on meie loodus- ja pärimusmaastike ühed huvitavamad paigad. Hiied ja pühaks peetud puud, kivid, mäed, allikad ning järved on meie vanimad looduskaitsealad, kogukondade kogunemis- ja väepaigad ning tervendamise kohad.


Seminaril tuleb juttu, mis need pühapaigad on, kuidas neid leida, milliseid pühapaiku Jõgeva maakonnas leidub, millised lood, pärimused ja väärtused on nendega seotud, mida neid külastades silmas pidada ning kuidas saame neid kasutada inimeste ja kogukondade hüvanguks.


Esinema tuleb rahvapärimuse ja looduslike pühapaikade uurija Ahto Kaasik.


Ajakava:


10.00 avasõnad


10.10 – 11.00 ettekanne


11.00-11.10 vaheaeg


11.10 – 11.20 ettekanne, küsimused ja arutelu
Seminari korraldab SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus. Seminar on tasuta. Oodatud on kodukandigiidid, noored, turismiettevõtjad, kultuurikorraldajad jt huvilised.


Vajalik eelnev registreerumine. Registreeruda saab siin. Palun osalemisest teada anda hiljemalt 27.04.2021. Täpsemad juhised saadetakse registreerunutele.

 

Lisainfo:


Eveli Jürgenson 

Turismiarendusjuht

SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tel +372 53 0599 53

eveli@jaek.ee


Seminari toimumist toetab LEADER programm projekti “Jõgevamaa turismitoodete ja – teenuste arendus, sisuturundus ning tutvustamine välisturgudel” raames.