Konverents 2021

 “Ennast juhtiv ja väärtust loov noor ei ole imeloom. Vol 2” 

Koht: 3.11 Eesti Filmimuuseum (Tallinn, Pirita tee 56) + virtuaalne, 4.11


Sihtrühm: Ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe hariduskonverents on mõeldud kõigile, kes mainitud teemadega tööalaselt seotud ja vajavad inspiratsiooni ning häid praktikaid oma töö värskendamiseks: koolijuhid, kooli juhtkond, ettevõtlusõpetajad, karjääriõpetajad, ettevõtlikkuse eestvedajad ja arendajad koolis, KOV haridusnõunikud jm avaliku sektori spetsialistid, karjäärispetsialistid, õpet toetavad partnerid, noorsootöötajad jt.

Ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe konverents toimub taas – 3. ja 4. novembril 2021.  Läbi kahe päeva on võimalus kuulata põnevaid esinejaid koolidest, ülikoolidest ja ettevõtlusest ja osaleda töötubades, jagatakse häid praktikaid, kasulikke soovitusi ja uusi metoodikaid-materjale.

Lisaks kuulutatakse välja aasta parimad ettevõtlus ja karjääriõppe edendajad ning Ettevõtliku Kooli edulugude konkursi võitjad.

Tutvu täpse kavaga ja registreeru siin: Konverents 2021 – Ettevõtlus- ja karjääriõppe programm Edu ja Tegu (ettevotlusope.edu.ee)

 

  1. novembril on võimalik osaleda nii Tallinnas, Eesti Filmimuuseumi saalis kohapeal kui virtuaalselt, registreerudes märgi ära, kuidas osaleda soovid.  Kohtade arv on piiratud.

4. novembril toimub konverents, sh töötoad ainult virtuaalselt.

REGISTREERU SIIN