Teine e-vahetund toimub 21. aprillil 2021 kell 15:30 – 16:30 veebiplatvormil Zoom.

Ettevõtliku Kooli e-vahetund on uus veebikohtumiste sari, mis on suunatud kõikidele Ettevõtliku Kooli võrgustiku liikmetele. E-vahetunni eesmärk on jagada olulist informatsiooni kõikide liikmete vahel ning toetada õppeasutusi vastavalt nende ootustele.

Sellel korral on teemadeks nii õpetaja tööriist TULEM kui ka standardi üleminekuperiood:

  • Tutvustame 2 TULEMi rakendamise praktilist kogemust võrgustiku koolide näitel. Enda kogemust jagavad: Tiina Kilumets Kiviõli I Keskkoolist ja Kristi Goldberg Toila Gümnaasiumist;
  • Standardi üleminekuperiood (vastus eelmisel korral püstitatud küsimusele).


Kuna huvi TULEMi vastu on väga suur,
on sel korral vajalik eelregistreerimine. E-vahetunnile on 300 kohta!  Registreerida on võimalik siin. Pärast registreerimist saate automaatse e-maili, kus on ka link osalemiseks. E-vahetunni salvestust on hiljem võimalik järele kuulata. Jagame salvestust meie kodulehel ja Facebookis.

E-vahetundi juhib Ettevõtliku Kooli arendusjuht Heidi Uustalu. Tema sõnul on võrgustiku eestvedajatel palju asjakohast infot, mida liikmetega jagada, rõhutades samal ajal, et koolijuhid kui ka õpetajad soovivad omavahel suhelda, kogemusi jagada ja üksteiselt õppida.

Esialgse plaani kohaselt hakkavad e-vahetunnid toimuma kord kuus.

Järgmine 19.mail 2021 kell 15.30 – 16.30. 

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool toob koolidesse ja lasteaedadesse rohkem iseseisvat ja ettevõtlikku hoiakut, arendab lastes otsustusvõimet ja ärgitab tegutsemishimu. Ettevõtliku kooli põhimõtete järgi töötab 130 kooli ja 15 lasteaeda üle Eesti, kokku üle 27 000 õpilase. Kõikide võrgustiku õppeasutustega saab tutvuda programmi veebilehekülje www.evkool.ee kaudu.