Loading Events

Kuupäev & Kell

  • 3. mai 2023 - 3. mai
  • 09:30 - 14:30

Asukoht

  • Kuremaa loss Jõgeva maakond 48445 Eesti
Kesk-Eesti ettevõtlusinkubaator ja Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus  kutsuvad  vabaühendusi, kogukonnaliikmeid, ettevõtjaid, KOV esindajaid ja kõiki huvilisi teabe- ja inspiratsioonipäevale „Ettevõtlus kogukonnas“.

Olete oodatud 3. mail kella 9.30 – 14.30 Jõgevamaale Kuremaa lossi arutama, kuidas kogukonnas ühiselt ja majanduslikult edukalt toimetada, et kasu saaksid kõik osapooled – nii elanikud, ettevõtjad kui omavalitus.

Teabepäeval tutvustab Olavi Israel Viljandis asuva  Kesk- Eesti ettevõtlusinkubaatori pakutavat tuge kogukondadele, inkubaatoris juba osalevad kogukonnad – Käru, Penuja, Kääpa, Umbusi –  jagavad oma kogemusi, Jõgevamaa Koostöökoja juht Kaire Kaasik tutvustab avanevaid LEADER toetusvõimalusi kogukondadele.
Päeva juhi Mari-Liis Dolenko abiga kogume ajurünnakus ideid, milliseid tegevusi ja teenuseid kogukonnad võiksid ühiselt osutada ja millist tuge nad ettevõtluse ja ühise tegutsemise juures vajaksid.

Teabepäev on tasuta. Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine kuni 30. aprillini. Link registreerumiseks: https://forms.gle/heb1z5pTb1HYFDZNA

Kontakti Detailid