Kas otsite uusi ideid ja võimalusi koostööks kogu Läänemere piirkonna organisatsioonidega, et parandada meie piirkonna vastupanuvõimet ja reageerimisvõimet avalikkuse ootustele vastamiseks? 

Osale Läänemere piirkonna programmi 2021-2027 eelseisvas veebiseminaride sarjas ja tutvu uute rahastamisvõimalustega, mida uus periood pakub.

Programmi esimesel veebiseminaril 17. novembril 2021 tutvustatakse programmi esimest toetussuunda “innovaatilised ühiskonnad”.

Seminaril saate teada programmi eesmärkide “vastupanuvõimelised majandused ja kogukonnad” ja “reageerivad avalikud teenused” põhipunkte. Samuti saate tuttavaks korraldusasutuse/ühissekretariaadi (MA/JS) liikmete ja ELi Läänemere piirkonna strateegia koordinaatoritega. Saate vastuseid oma küsimustele ja teete esimesed sammud, et muuta oma nutikad ja uuenduslikud kontseptsioonid oma järgmiseks projektiideeks.

Kuupäev: 17. november 2021, kell 09-12.00 (CET aja järgi)
Registreerumine: https://bsrprogramme.wufoo.com/forms/z59k1qk02qzja9/

Kuidas veebinariks valmistuda?
Selleks, et veebiseminarist parimat kasu saada, vaadake videoõpetust, milles selgitatakse programmi kahte eesmärki. Videoõpikud “vastupanuvõimelised majandused ja kogukonnad” leiate siit ja “reageerivad avalikud teenused” oma siit

Kontakt ja lisainfo: Euroopa territoriaalse koostöö talitus, info@interreg-baltic.eu, http://www.interreg-baltic.eu