Eesti ainus ühiskondlikele algatustele mõeldud Nupukate Lahenduste ehk NULA inkubaator alustab kaheksandat hooaega ja ootab ideid Eesti elu parandamiseks.

NULA inkubaator on ellu kutsutud, et aidata nutikalt lahendada ühiskondlikke probleeme (olgu need seotud noorte vaimse tervise, veipimise, autostumise või hoopis riiete ületarbimise vm probleemiga), kuid sama oluline on koolitada ka tulevasi sotsiaalseid ettevõtjaid, kellel oleks oskused ja teadmised, kuidas selliseid olulisi teemasid mõjusalt lahendada.

NULA inkubaator ootab probleemilahendajaid, kellel on: 
     – idee mõne terava ühiskondliku probleemi lahendamiseks;
     – valmisolek tegeleda kuue kuu jooksul oma idee arendamisega;
     – soov Eesti elu paremaks muuta.

Poole aasta pikkuse tasuta koolitus- ja arendusprogrammi käigus aitab NULA kasvatada algsetest ideedest toimivad lahendused.
Õpitakse algse idee testimist lean-meetodil, teenusedisaini, mõju mõõtmist, aga ka eelarvestamist ja kommunikatsiooni. See kõik toimub oma ala tippspetsialistidest koolitajate ja mentorite käe all (eelmisel aastal olid mentorid nt Veriffist, Pipedrive’ist ja Playtechist).

Kandideerimiseks tuleb lühidalt iseloomustada probleemi, mida lahendada soovitakse, ning kirjeldada oma ideed. Kasulik on leida endale ka mõni mõttekaaslane, sest idee arendamine meeskonnaga on kiirem ja tõhusam. Oma ettevõtet või organisatsiooni ei pea kandideerimise ajaks veel loodud olema.  
Kolmel parimal algatusel on võimalik saada kuni 25 000 euro suurune stardikapital idee elluviimiseks.

Ankeedi leiab NULA kodulehelt. Idee esitamise tähtaeg on 31.märts 2023.

Lisainfot vaata NULA inkubaatori kodulehelt  või küsi Agnes Kangurilt , agnes@heategu.ee, tel 51 60 758.