Tere, hea ettevõtja!

Lõuna-Eesti DMO kutsub Sind osalema sotsiaalmeedia ABC koolitusel, mis toimub 14. märtsil kell 10-16 Jõgeva kultuurikeskuse kammersaalis.

Koolitajaks on Katrin Vilimaa-Otsing. Katrin on turunduses tegev olnud üle kümne aasta

ning omab seega väga head tunnetust ja silmaringi toimivatest ja mitte toimivatest strateegiatest. Suurema osa ajast veedab ta ise klientide kontosid hallates, seega koolitused on praktilisest kogemusest. Koolitusel fookus järgmistel teemadel: sotsiaalmeedia algoritmid, erinevad tööriistad ja abivahendid postituste planeerimiseks, kuidas teha sihtrühma analüüsi, tasuliste reklaamide võimalused ja erinevad tehnilised lahendused (retargeting, lookalike jne), kuidas oma kontosid kaitsta, näited turismivaldkonnast.

Koolitus on tasuta! Lõunasöögi eest hoolitseb igaüks ise. Kaasa tuleb võtta isiklik sülearvuti.

Kohti koolitusele on ainult 20! Seega ole kiire ja registreeri end koolitusele https://docs.google.com/forms/d/16sRhottwhz7JS0pDwZNHi_qkZQke6y8ONe_r1Q1diFg/edit.  Registreerumine on avatud kuni 10. märtsini või kuni kohti jätkub.

Koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes juba sotsiaalmeedias toimetavad, kuid sooviksid oma tulemusi parandada läbi nii orgaanilise sotsiaalmeedia kui tasuliste reklaamide. Koolitusel antakse palju häid nippe ja soovitusi, seega on see kindlasti kasulik kõigile neile, kes oma töös sotsiaalmeediaga kokku puutuvad.