Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus kutsub tunnustama maakonna tublisid inimesi

 

Eesti Vabariigi 105. aastapäeva eel on taas aeg märgata ja tunnustada neid inimesi, kes on panustanud oma tegemistega Jõgevamaa arengusse. Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus kutsub üles märkama ja tunnustama meie maakonna tublisid ja tegusaid inimesi ning esitama neid Jõgeva maakonna kõrgemate autasude kandidaatideks. Jõgevamaa teenetemärkideks on Jõgevamaa vapimärk, kuld- ja hõberist.

• Jõgevamaa vapimärk antakse isikule Jõgeva maakonnale osutatud eriliste teenete ja väljapaistvate saavutuste tunnustamiseks. Üldjuhul antakse Jõgevamaa vapimärk elutöö eest.
• Jõgevamaa kuldrist antakse isikule Jõgeva maakonnale osutatud eriliste teenete ja väljapaistvate saavutuste tunnustamiseks.
• Jõgevamaa hõberist antakse isikule Jõgeva maakonnale osutatud teenete ja saavutuste tunnustamiseks või Jõgeva maakonna jaoks olulise saavutuse tunnustamiseks.

Taotlused tunnustamiseks esitada vabas vormis Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskusele hiljemalt 19. jaanuariks 2023 e-posti aadressil arendus@jaek.ee või saata aadressil Aia tn 1, Jõgeva. Pidulik õhtu teenetemärkide üleandmiseks toimub 21. veebruaril 2023 Mustvee Kultuurikeskuses.