Pressiteade

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus ootab kandidaate Jõgeva maakonna Aasta Ema tunnustamiseks.

Läheneva emadepäeva eel kutsub Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus esitama kandidaate Jõgeva maakonna  Aasta Ema aunimetusele. Aasta Ema kandidaate võivad esitada kõik, nii pereliikmed ja tuttavad kui ka omavalitsused, asutused ja organisatsioonid.

Jõgeva maakonna Aasta Ema kandidaadiks  võib üles seada maakonnas elava ema, kelle peres kasvab või on üles kasvanud vähemalt üks laps ning kes väärtustab perekonda, on pühendunud oma töös ja heaks eeskujuks ühiskonnas.

Jõgeva maakonna Aasta Ema aunimetuse andmise statuut ja taotluse vorm on leitavad Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse kodulehel. Digitaalselt allkirjastatud taotlused on oodatud e-posti aadressile arendus@jaek.ee. Paberkandjal taotlused saata märksõnaga „Aasta Ema“ Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse postiaadressile Aia tn 1, Jõgeva 48306, Jõgeva vald.

Taotluste esitamise tähtaeg on 30. aprill 2022.

Jõgevamaa Aasta Ema aunimetuse otsustab Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse nõukogu, kuhu kuuluvad kõikide Jõgevamaa omavalitsuste esindajad. Pidulik aunimetuse üle andmine ja nominentide tunnustamine toimub 6. mail kell 18.00 Puurmani mõisas.

SA JAEK
06.04.2022