Heategevusorganisatsioone ühendav annetuskeskkond  “Ma armastan aidata” ootab liituma võimekaid Eesti elu edendavaid vabaühendusi. Taotlusvoor on avatud kuni 16. veebruarini.


Kogu info taotlusvooru kohta on leitav   https://www.armastanaidata.ee/liitumine

Kandideerima on oodatud mittetulundusühingud ja sihtasutused, mis tegelevad Eesti ühiskonna mõne olulise murekoha lahendamise või leevendamisega ning on tegutsenud vähemalt ühe aasta.
Praegu juba annetuskeskkonnas tegutsevatele vabaühendustele võetakse lisaks kuni 10 organisatsiooni. Taotluste puhul hinnatakse kandideeriva projekti tegevust ja sisu, oodatavaid tulemusi, mõju ulatust ning kommunikatsioonivõimekust.

Taotlusi hindavad Swedbanki, Heateo SA, Vabaühenduste Liidu, Siseministeeriumi, Kodanikuühiskonna Sihtkapitali ning heategevusorganisatsioonide esindajad.  
Kogu info annetuskeskkonnaga liitumise kohta on leitav https://www.armastanaidata.ee/liitumine.

Annetamiskultuuri edendamine on Swedbanki ja Heateo Sihtasutuse loodud “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna eesmärk olnud algusest peale ja tänaseks kogub keskkonnas annetusi enam kui 50 organisatsiooni. Keskkonnas saab iga inimene anda oma panuse südamelähedase valdkonna (lapsed, tervis, loomad, haridus või tugev ühiskond) toetuseks. Lisaks on igal inimesel võimalik enda jaoks olulise organisatsiooni jaoks luua annetusalgatus, millega annetusi koguda. Aastate jooksul on Eesti inimesed läbi „Ma armastan aidata” keskkonna andnud heategevusorganisatsioonidele hoogu enam kui 2,6 miljoni euroga.