Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise toetusmeetme järgmine taotlusvoor toimub esialgsete plaanide kohaselt märtsi keskel. Lõplikult saab seda kinnitada pärast seda, kui PRIA on taotluste vastuvõtmise kuupäevade vahemiku oma kodulehel avaldanud.

Jaanuari lõpus jõustus mitmekesistamise toetusmeetme määruse uus redaktsioon. Kõige olulisem muudatus seisneb selles, et uue redaktsiooni kohaselt on nüüd abikõlblikud nii statsionaarsete kui mittestatsionaarsete masinate ja seadmete ostmisega seotud kulud.

Tulemas on mitu mitmekesistamise toetusmeetme infopäeva:

Jõgevamaa ettevõtjatele infopäev 18. veebruaril 2021 kell 10 ZOOM keskkonnas. Registreerimine avatakse lähipäevil. Täpsem info e-post: enn.valgus@jaek.ee, tel. 5333 5172.

Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus korraldab 11. veebruar 2021 kl 14:00 – 16:00  infopäeva  veebikeskkonas zoom (link edastatakse registreerunutele päev enne sündmust). Osalemine: tasuta*, vajalik on eelregistreerimine. Registreeri infoseminarile SIIN

Toetusmeedet tutvustab: Allar Korjas, Maaeluministeeriumi Maamajanduse ja konkurentsipoliitika büroo

Lisainfo

Pärnumaa Arenduskeskus korraldab 17.02 kell 10 -12 Zoomis PRIA maaelu mitmekesistamise meetme infopäeva, kus saavad huvi korral osaleda ka teiste maakondade ettevõtjad. Lisainfot ja registreerumislingi leiab kodulehelt.

Veebruari viimasel nädalal Valgamaa ettevõtjatele. Korraldab Valgamaa Arenguagentuur.

Täpsem info toetuse tingimuste ja taotlusvooru kuupäevade kohta PRIA toetuste infotelefonil 737 7678 või emailil info@pria.ee

Üldine info mitmekesistamise toetuse kohta.

Abistav info investeeringu planeerimisel.

Hoiame info värskena siin veebilehel ja Facebook lehel.