Hea Jõgevamaa tööandja, vabaühenduse eestvedaja, elanik!

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus  kutsub Sind liikuma ning kaaslasi innustama.
Esitame Sulle ja Sinu kollektiivile väljakutse kehalise aktiivsuse suurendamiseks ning oma tervise ja heaolu edendamiseks. Tule ja osale  „Jõgevamaa liigub 2021“  väljakutses. Aprill on südametervise kuu ning kogume samme kogu kuu vältel.

Osalema on oodatud kõik kollektiivid, asutused, ettevõtted, MTÜd, jt organisatsioonid. Osalemine on võimalik ka individuaalselt, kui kollektiiviga liitumine võimalikuks ei osutu.

Osalemiseks:

  • Rääkige oma kolleegidega läbi, innustage ja leidke motivatsiooni ühistegevusest;
  • Registreerige oma kollektiivi osalemine SIIN, hiljemalt 19. märtsiks 2021;
  • Täpsed juhised sisenemiseks YuMuuv keskkonda saadetakse registreerumise kontaktisikule, kes infot oma kollektiiviga jagab. Juhiste järgi saab iga osaleja end ise nutiseadmes aktiveerida liitudes kollektiivile loodud grupiga ja alustada liikumist.
  • Individuaalseks osalemiseks palume oodata väljakutse avalikustamiseni.


Kollektiivide paremusjärjestus tekib osalevate panuse keskmiste põhjal, seega kõigil on võrdne võimalus. Enda ja teiste asutuste edu on nutiseadmes jälgitav. Väljakutsega liitumiseks on vajalik alla laadida YuMuuv rakendus ning ühildada see nutikella või -telefonis samme registreeriva rakendusega. Täpsemad juhised edastatakse osalejatele.

Täna juba kasutavad YuMuuvi keskkonda erinevad ettevõtted/asutused nagu Telia, Bolt, Swedbank, Selver, SYNLAB, Lõuna ja Põhja prefektuur, Valga Vallavalitsus, SA JAEK jne. Loe, kuidas mõjutab töötajate aktiivne liikumine haiguspäevade arvu https://yumuuv.com/et/blogi/lihtne-viis-vahendada-tootajate-haiguspaevade-arvu.

Kõik liikujad võidavad tervises ja enda heaks panustatud ajas. Kollektiiv võidab ühtsustundes, väljakutse ajal sõpradele toeks olemises ja kollektiivses tervises.
Kõige aktiivsemat organisatsiooni tunnustatakse tervist toetava auhinnaga. Osalejate vahel loositakse välja auhindu.

Liikumine ja treening on täiesti fantastiline stressiravim, võimalik et lausa parim! (Tugev aju. Kuidas liikumine ja treening sinu aju tugevdavad, Hansen A. 2018).

Regulaarne füüsiline koormus suurendab ajupotentsiaali rohkem kui sudokud, ristsõnad ja tervisetooted kokku. (Tugev aju. Kuidas liikumine ja treening sinu aju tugevdavad, Hansen A. 2018).

Lisainfo: Maiu Veltbach,
arenduse, tervisedenduse ja siseturvalisuse spetsialist
+372 5647 9521, maiu.veltbach@jaek.ee