Jõgevamaalt osales peol kokku 33 kollektiivi  – kokku 578 peolist. Noori juhendas 24 innustavat juhendajat. Meie pidulised olid majutatud kahte Tallinna kooli: Tallinna Prantsuse Lütseumi ja Karjamaa Põhikooli.

Täname kõiki, kes tegid selle peo võimalikuks! Meil oli sel korral ka palju toetajaid: Mustvee vallavalitsus, Mustvee Kultuurikeskus, Avinurme Puiduait, Mustvee Grossi kauplus, Karveliisa Õmblusateljee, Jõgeva vallavalitsus,  Jõgeva Kultuurikeskus, Jõgeva Põhikool, Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium, Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum, Jõgeva Majandusühistu, SA Jõgeva Haigla, Dr Reet Viigimaa, OÜ Kudina Tankla, Põltsamaa vallavalitsus, Põltsamaa Kultuurikeskus, Põltsamaa Meie Pood, Põltsamaa Selver,  Kaitseliidu Jõgevamaa malev, Katrin Koitla. Aitäh Teile, et aitasite noortele meeldejääva peo korraldada!

Saadud elamusi ei pese maha ei paduvihm, ei ehmata kõuekõmin ega küpseta lõõskav päike! Meie noored on sitked, peavad lugu oma juurtest ja oskavad hinnata kultuuri. Meie juhendajad on järjekindlad ja nõudlikud, meie meeskond on tahtekindel.

Elagu Jõgevamaa!