Turismiasjalistele toimub 18.04.2023 õppereis Põltsamaale. Kuna õppereisi eesmärk on, et turismiettevõtjad oskaksid teisi turismiettevõtjaid maakonnas soovitada, siis teise töötaja osalemine samast turismiettevõttest on tasuta.

Põltsamaal on giidiks Põltsamaa muuseumi giid Raina Rumvolt.

Külastame nii Puurmani lossi, Põltsamaa lossi kui Pajusi mõisat. Põltsamaa lossis tutvume nii uusarendustega kui saame maitsta lossi uue toitlustaja lõunaroogasid, toimub veinidegustatsioon.

Käime ka WPargis jm. Täpsem kava ning registreerimine: https://forms.office.com/e/eeSuYxMKtb

Õppereisile registreerimistähtaeg on 13.04.23 või kuni kohti jagub. Õppereisi omaosalus 25 eurot.

Õppereisi korraldab SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus. Korraldajal on õigus teha programmis muudatusi. Lisaküsimuste korral võta ühendust eveli@jaek.ee.

Õppereisil osalejatele arvestatakse VTA-d (vähese tähtsusega abi). Kui ettevõttel vaba VTA jääki pole, tuleb õppereisi eest tasuda täismahus. Vaata VTA jääki siit – http://www.fin.ee/riigiabi

Õppereisiga seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine” meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” raames.